عناوین اصلی عناوین اصلی

شناسه : 34711987
به منظور آزادی زندانیان جرائم غیر عمد


چهارمین جشن گلریزان بهاباد با هدف کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بهاباد برگزارشد.

به گزارش بهاباد نیوز ، چهارمین جشن گلریزان شهرستان بهاباد برای آزادی 3 زندانی جرایم غیر عمد روزگذشته با حضور مدیرعامل ستاد دیه استان، معاون اداری مالی اداره کل زندانهای استان، امام جمعه ، فرماندار، شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مسئولین و خیرین در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

در این مراسم اسلام افشون مدیر ستاد دیه استان یزد گفت: برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در بهابادبه 3 میلیارد و260 میلیون  ریال کمک نیاز است که همت خیران را طلب می کند.

وی تصریح کرد: 164 نفر در این ارتباط در استان زندانی هستند که برای آزادی آنها به 250 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که با برگزاری 11 جشن گلریزان در شهرستان ها به دنبال جمع آوری کمک های افراد خیر هستیم .

مدیر ستاد دیه استان یزد در آئین جشن گلریزان بهاباد با اشاره به اینکه درسال گذشته 2 نفر از محکومان مالی بهاباد با پرداخت 300 میلیون تومان زمینه آزادی آنها فراهم شده است اظهارداشت : برای آزادی سه محکوم مالی در این شهرستان در سال جاری 276 میلیون تومان اعتبار نیاز است که امیدواریم توسط خیرین محترم تامین گردد.

وی به راه اندازی 12 واحد مشاوره خانواده در سطح استان یزد در رابطه با موضوع طلاق اشاره کرد و گفت : زوجین قبل از اینکه بخواهند از یکدیگر جدا شوند باید درکلاسهای مشاوره شرکت کنند تا بعد از مشاوره به صلح و سازش بیانجامد.

در این همایش با همت و کمک خیرین، مسئولین، شرکت ها و کارخانه های منطقه مبلغ یک میلیارد و یکصد میلیون ریال برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد جمع آوری شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.