عناوین اصلی عناوین اصلی

شناسه : 34758956
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد :


مدیر کل دفتر امور شوراها وشهرداریهای استان یزد در آئین تکریم و معارفه شهردار جدید بهاباد به بحران آب دراستان وصرفه جوئی درمصرف بهینه آب اشاره کرد و گفت : مدیریت بحران آب در استان یزد یک شعارنیست بلکه یک مسئله جدی است که مدیران استان این بحث را به طور جد دنبال می کنند .

به گزارش بهاباد نیوز، محمود شاکری شمسی مدیر کل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری یزد درآئین تکریم ومعارفه شهردارجدید بهاباد وبا اشاره به اینکه بحث بحران آب دراستان راجدی بگیریم وتدابیری برای آن بیاندیشیم اظهارداشت : توجه به آب و مدیریت مصرف آب وبررسی مسائل کم آبی دراستان یکی از وظایف عمده مدیران استان میباشد که درحال بررسی است .

شاکری شمسی  به اجرای طرح ملی باز آفرینی شهری اشاره کرد و گفت : این طرح یک دستور کلی است که از سوی ر ئیس جمهور محترم صادرگردید است وباید اجرائی شود طرح بازآفرینی شهری طرحی است که برنامه اساسی دولت برای تامین مسکن، صیانت از جان و سلامت مردم و نوسازی و بازتوانی محلات کهنه و فرسوده است.

وی با بیان اینکه شهرداریها بر اجرای طرح ملی باز آفرینی شهری تاکید دارند گفت : مناطقی که دارای بافت فرسوده هستند ومعیوب است ودارای فضای سبز نامناسب می باشند دراین زمینه کارشود که شهرداریها یکی از محورهای این قضیه هستند.

مدیر کل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری یزد به اجرای طرح میز خدمت درتمامی ادارات شهرستانها اشاره کرد و گفت : هدف از اجرای طرح میز خدمت این است که حضور مردم را درادارت کم کنیم تا مردم برای انجام کارهای خود درادارات معطل نمنند.

وی با بیان اینکه شهرداری به عنوان یک نهاد عمومی غیر دولتی شناخته شده است خاطر نشان کرد : برنامه هائی که شهرداران دارند بایستی برای کسب درآمد برای شهرداری هزینه کنند .

شاکری شمسی  برای اینکه دیگر نیازی نباشد تا مردم جهت  کارهای خود به ادارات یا شهرداریها مراجعه کنند افزود : باید با استفاده از سامانه های الکترونیکی که همان دولت الکترونیک است از مراجعات مکرر مردم به ادارات کاسته شود و مردم بتوانند از این طریق امورات خودرا پیگیر باشند.

وی در ادامه سخنان خود برخدمت بی منت به مردم تاکید کرد وگفت : یکی از راههای جلب رضایت مردم خدمت بیش ازاندازه به مردم ورعایت اخلاق نیکوست که باید درمجموعه مدیران شهرستان باشد .

مدیر کل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری یزد بابیان اینکه امروز درجلسه تکریم وتجلیل از یک مدیری که سالهای سال برای آبادانی این شهردرکسوت شهرداری زحمت کشید شرکت کردیم وی  با تقدیر ازتلاشها وزحمات بی شائبه جناب مهندس خانی زاده شهردارسابق انتصا ب به جاوشایسته جناب آقای حاج حسن ابوالقاسمی بهابادی را به عنوان شهردارجدید بهاباد تبریک گفت وبرای ایشان درراه توسعه وآبادانی شهر موفقیت وبهروز ی آرزو کرد .

درپایان حکم انصاب شهردارجدید بهاباد توسط مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری یزد قرائت و به ایشان اهداءگردید

درجلسه شورای اداری شهرستان بهاباد که به یاد شهید حسین ابوالقاسمی ، پیش از ظهر امروز با حضورشاکری شمسی مدیر کل امورشوراها و دهیاری های استانداری ، خانی زاده فرماندار ، میرابوالقاسمی رئیس شورای اسلامی شهر ، اعضای شورای اسلامی ،  معاونین فرماندار، بخشداران بخش مرکزی و بخش آسفیچ مسئولین ادارات و نهادها و شرکتها در محل فرمانداری بهاباد برگزارشد. از زحمات چندین ساله آقای مهندس خانی زاده شهردارسابق بهاباد تقدیر و تجلیل به عمل آمد و حاج حسن ابوالقاسمی به عنوان شهردار جدید بهاباد معرفی گردید .

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.