عناوین اصلی عناوین اصلی

شناسه : 34636259
امام جمعه بهاباد:


امام جمعه بهاباد از حضورگسترده مردم همیشه در صحنه وولائی شهرستان بهاباد درراهپیمائی روز جهانی قدس تقدیروتشکرکرد و گفت : روزجهانی قدس یادگار ارزششمند وگرانبهای امام راحل عظیم الشان است .

به گزارش بهاباد نیوز ، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی امام جمعه بهاباد درخطبه های نماز جمعه این هفته بهاباد با تقدیر و تشکر از حضور گسترده مردم روزه دار بهاباد درراهپیمائی روزقدس و با محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین فلسطین اظهارداشت : به فرموده مقام معظم رهبری ان شا الله تا 25 سال دیگر اسرائیل از صحنه روزگارمحو خواهدشد.

امام جمعه بهاباد با اشاره به اینکه سرزمين فلسطين، محل ظهور، موطن و مزار حضرت موسی(ع) و زادگاه و مزار حضرت عيسی و نخستين قبله گاه مسلمين، همواره كانون توجه و احترام مذاهب بزرگ دنيا و همه ملل جهان است گفت : آرمان آزادی قدس با پيروزی انقلاب اسلامی‌ امکان پذیر است .

وی بابیان اینکه روز قدس فقط روز فلسطين نيست، روز اسلام وروز حكومت اسلامی است افزود: بايد به ابرقدرت‌ها فهماند كه ديگر آن‌ها نمی‌توانند در ممالك اسلامی پيشروی كنند.

خطیب جمعه بهاباد با بیان اینکه صهیونیست بخشی از یهود است که بخشی تندرو و نژادپرست از جامعه یهودیت است بیان کرد: این غده سرطانی تا محو نشود اسلام آرامش نخواهد داشت و این یک حقیقت است.

بشکانی تصریح کرد:  امام خمينی در هنگام تبعيد نيز همچنان بر اهميت مسأله قدس و فلسطين تأكيد داشتند و فلسطين را پاره تن اسلام و مسلمانان می‌دانستند. ايشان با شيطانی خواندن تشكيل رژيم غاصب صهيونيستی در اراضی فلسطينی، اين رژيم را غده‌ای سرطانی خواندند كه بايد به هر ترتيب ممكن برداشته شود و در اين‌راه گام بسيار مهمی برداشتند. حضرت امام خمينی(ره) چه در دوران مبارزات خود عليه رژيم شاه و چه بعد از پيروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران همواره فلسطين را در كانون توجه خود قرار داده و حتی برای يك لحظه هم فراموش نكردند.

انتهای پیام /
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.