عناوین اصلی عناوین اصلی

شناسه : 34759045
فرماندار بهاباد:


فرماندار بهاباد درمراسم تودیع ومعارفه شهردارجدید بهاباد گفت : شهرداران باید دراولویت اول رضایت عمومی مردم راجلب کنند وبا مردم و مسئولان شهرستان تعامل و همکاری داشته باشند .

به گزارش بهاباد نیوز ، محمد مهدی خانی زاده فرماندار شهرستان بهاباد درمراسم تکریم ومعارفه شهردار جدید این شهربا قبولی طاعات وعبادات بندگان مخلص خدادرماه رمضان و تبریک عید فطر به مسئله پرداختن زکات اشاره کردوگفت : یکی ازمعانی فطر ریشه در زکات دارد وانسان می تواند بخشی از مال خود را به عنوان زکات به دیگران انفاق کند .

خانی زاده با اشاره به خدمت رسانی به مردم ورضایت مندی افراد جامعه از عملکرد مدیران گفت : مسئولان با کمک وتعامل با هم باید دست دردست هم بدهند تا مشکلات وگرفتا ریهای مردم جامعه راحل کنند تا آنها ازمسئولان راضی باشند.

فرماندار بهاباد بابیان اینکه مسئولان درنظام اسلامی جهت رفع مشکلات مردم کوتاهی نکنند افزود : خدمت به مردم طبق قزآن یک نوع عبادت محسوب می شود.

وی به جایگاه شوراها درقانون اساسی اشاره کرد وگفت: از اصل 101 تا 103 درقانون اساسی درمورد جایگاه شوراها دراسلام سخن به میان آمده است وشوراهها در کا رها با مردم مشورت کنند که کارپسندیده ایست .

وی به ملا قا تهای عمومی مردم درروزیک شنبه ها اشاره کرد وگفت : واقعا مردم مشکلات زیادی دارند و خیلی مشکل دارند اشتغال وبیکاری و فقرکه دراین راستا همت مسئولان را می طلبد تا درجهت رفع مشکلات مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

خانی زاده به مسائل اجتماعی در شهرستان اشاره کرد وگفت : مسائل اجتماعی درکشورخیلی مهم است که یکی ازدغدغه های مقام معظم رهبری است که ما در سطح  شهرستان یک کارگروهی دراین زمینه تشکیل داده ایم که در شهرستان فعال است .

عالی ترین مقام اجرائی شهرستان بهاباد تصریح کرد: خودمان را جدا ازشورا نمی دانیم خناثان بدانند که هیچ گونه اختلافی بین فرمانداری و شورا وجود نخواهند داشت  و همه کارها با تعامل و همکاری  در راستای توسعه شهرستان حل خواهد شد .

وی تاکید کرد شورها نماد مردم هستند وباید به شوراها احترام گذاشت زیراشوراها نماد حاکمیت مردم هستند که شوراها بدون هیچ چشمداشتی برای توسعه شهرستان زحمات طیادی کشیدن از مسئولان خواست با شوراها همکاری داشته باشند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.