عناوین اصلی عناوین اصلی

شناسه : 34712049
امام جمعهبهاباد :


امام جمعه بهاباد درچهارمین جشن گلریزان که با هدف کمک به جرایم غیر عمد درمحل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بهاباد برگزارشد گفت : با کمک های مقطعی مشکل آزادی زندانیان حل نمی شود بلکه کمکها باید از طریق کمکهای سیستمی باشد تا بتوان مشکل را حل کرد.

به گزارش بهاباد نیوز ،حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی امام جمعه بهاباد در چهارمین جشن گلریزان این شهرستان با این جمله از شهید بهشتی که فرمود قرن ما قرن فروریختن همه ارزشهاست اظهارداشت: باید خانواده ها اصالتهای فرهنگی خود را حفظ کنند تا زندگی راحت و با آرامشی داشته باشند.

امام جمعه بهاباد به بحث نفقه اشاره کرد وگفت : یکی از بحثهائی که در سطح جامعه مطرح است نفقه می باشد که دامن بسیاری از خانواده ها را گرفته است که دراین زمینه باید تدابیری اندیشیده شود

بشکانی برای اینکه از جرائم پیشگیری شود تا کسی واردزندانها نشود افزود : دراین رابطه باید گروههاو کانالهای اقناعی درفضای مجازی تشکیل شود تا از این طریق مردم را قانع کرد.

امام جمعه بهاباد با تاکید بر اینکه بایددرصدی از پرداخت مالیاتها در کشور صرف آزادی زندانیان شود گفت : باید درصدی ازمالیاتهائی که افراد میدهند در راه آزادسازی محکومان مالی هزینه شود.

امام جمعه بهاباد در ادامه با تشکر و قدر دانی از برگزار کنندگان این مراسم با اشاره به آموزه های دینی و سفارشات معصومین گفت :مسلمان واقعی کسی است که در گرفتاریها و سخنتی ها برادر مسلمان خود را یاری نماید.

در آخرین روزهای رمضان ماه رحمت الهی، چهارمین همایش کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد تحت عنوان "جشن گلریزان" با حضور مدیرعامل ستاد دیه استان، معاون اداری مالی اداره کل زندانهای استان، امام جمعه بهاباد، فرماندار، شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مسئولین و خیرین در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

در این همایش که با همت و کمک خیرین، مسئولین، شرکت ها و کارخانه های منطقه برگزارشد مبلغ یک میلیارد و یکصد میلیون ریال برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد جمع آوری شد.

انتهای پیام/

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.