عناوین اصلی عناوین اصلی

شناسه : 34596260
امام جمعه بهاباد :


امام جمعه بهاباد در آئین گرامی داشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ره که درمسجد جامع بهاباد برگزارشد با اشاره به اینکه امام خمینی‌(ره) برای مبارزه با ظلم و دفاع از حق و حقوق ملت ایران به پا خواست افزود : امام یك حقیقت همیشه زنده تاریخ است كه به ما چگونه ایستادن را آموخت.

به گزارش بهاباد نیوز ، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی امام جمعه بهاباد با بیان اینکه  نهضت اسلامى در ایران به رهبرى منجى بزرگ دوران، حضرت امام خمینى(ره)، به پیروى از شیوه‌ نبى اعظم و رسول خاتم و قله‌ آفرینش عالم و آدم، حضرت محمّد مصطفى(ص)، در قالب یك انقلاب تمام‌عیار ظاهر شد اظهارداشت : این طبیعت انقلاب است كه اگر بر پایه‌یى درست و منطقى استوار باشد، همچون آتشفشان، زلزله در تمام اركان محیط پدید مى‌آورد و همه‌چیز و همه‌جا و همه‌كس را از گرمى و اشتعال خود متأثر میسازد.

امام جمعه بهاباد تصریح کرد: حضرت امام(ره) در طول دوران مبارزه تلاش نمود این حقیقت را براى ملت آشكار كند كه راه سرافرازى و عزت و دستیابى به استقلال و آزادى و عدالت، در گروه استقامت و ایستادگى در برابر استكبار جهانى و در راس آن آمریكاى جنایتكار است.

حجت الاسلام ابراهیمی بشکانی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) شخصیتی بزرگ و تاریخی درجهان اسلام است عنوان نمود : حضرت امام خمینی ره کسی بود که اسلام ناب محمدی را احیا کرد .

امام جمعه بهاباد بابیان اینکه امام خمینی (ره) در عین اینکه یک فقیه و اسلام شناس بود یک عارف تمام عیار بود، تصریح کرد: ایشان یک سیاست‌مدار برجسته، زیرک و اخلاق مدار بودند که در عین مهربانی یک رهبر با ثلابت، دشمن شکن و مقتدر نیزبود.

وی تصریح کرد: امروز نیز راه مقابله ملت ایران با زیاده‌خواهى دشمنان در ماجراهاى مختلف و به‌طور خاص در ماجراى برجام تأكید بر حركت عزت مدارانه حضرت امام خمینى(ره) و تداوم «استكبارستیزى» است كه توسط جانشین خلف ایشان، رهبر معظم انقلاب اسلامى نیز دنبال مى‌گردد.

حجت الاسلام بشکانی با بیان اینکه باید نسل نوجوان و جوان را با رنج ها و زجرهایی که امام (ره) برای این نظام کشیدند و توفیقات و دستاوردهایی که امام (رض) به این ملت هدیه نمودند آشنا کرد گفت : اندیشه ها و افکار امام برای نسلهای جوان تبیین شود.

امام جمعه بهاباد به مراسم روز جهانی قدس وبا یاداوری اینکه در 40 سالگی انقلاب قرارداریم گفت : وضعیت سیاسی جهان و بدعهدی های آمریکا ، روز قدس امسال را از اهمیت ویژه ای برخوردار کرده و در این برهه زمانی همه باید با حضور گسترده در روز قدس با امام و شهدا تجدید میثاق داشته باشیم.

در آیین بیست ونهمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی ره که درمسجد جامع  بهاباد برگزارشد امام جمعه ، فرماندار ،رئیس شورای اسلامی شهر، شهرداروفرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان و اقشارمختلف مردم و خانواده معظم شهدا حضورداشتند

انتهای پیام/

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.